fbpx

Naše malé krátkodobé půjčky poskytujeme přímo v domácnostech klientů. Již při svém založení v roce 2003 jsme si stanovili tři základní cíle, jejichž naplňování je pro nás prioritou:

1. spokojený klient, schopný splácet svoje závazky,
2. spokojený obchodní zástupce,
3. rychlá obslužnost klientů a transparentnost půjček.

V současné době jsme schopni nabízet půjčky v Čechách i na Moravě, a to do 48 hodin od podání požadavku dle produktové nabídky. Jedná se o krátkodobé půjčky ve výši od 5 000 Kč do 100 000 Kč. K vyšším půjčkám se však klient musí „kvalifikovat“ řádným splácením předchozích nižších půjček. Standardní výše půjčky pro nového klienta je 10 000 Kč.

Naši obchodní zástupci poskytují půjčky osobně doma u klienta, a na stejném místě, tedy doma u klienta, se rovněž vybírají jednotlivé splátky. Obchodní zástupce i klient mají splátkový kalendář, ve kterém vždy jasně a transparentně odepíší splátku a obchodní zástupce podpisem stvrdí aktuální zůstatek. U našich půjček není žádné zpoplatněné vedení účtu ani žádné další transakční poplatky.

Vzorová smluvní dokumentace

Chcete konzultovat různé možnosti s našimi poradci? Neváhejte a kontaktujte nás!

nebo nám zavolejte

v pracovních dnech v době 8–16 hod.

Rozumíme Vašim potřebám a jsme tu pro Vás, když nevíte finančně, kudy kam.

Máte nečekané výdaje? Zákazník Vám nezaplatil fakturu a Vy si nemůžete dovolit na peníze čekat? Potřebujete zprovoznit auto nebo přístroj, který potřebujete pro svoji práci? Pak právě v těchto nepříjemných chvílích jsme tady pro Vás! Neváhejte nás oslovit a zažádat o krátkodobou půjčku!

Díky půjčce od Help Financial jsem si mohla nechat opravit auto a pokračovat tak bez přerušení ve své práci. K mé práci totiž auto denně potřebuji. Jednání odpovídalo slibům.
Naděžda B.
Příbram
Půjčku od Helpu nemám poprvé. Vždycky se mnou jednali slušně a pomohli mi, když jsem měl finanční problémy. Nejvíc mi vyhovuje, že nemusím nikam chodit, všechno můžu vyřizovat z pohodlí domova.
Honza F.
Mladá Boleslav
Jeden z mých důležitých odběratelů zkrachoval, takže jsem nedostala proplacené poslední dvě faktury. S půjčkou od Help Financial jsem tuto nečekanou situaci naštěstí překonala.
Jana S.
Kyjov
Náš bar vytopili sousedé. Abychom mohli co nejdříve otevřít, vzala jsem si půjčku od Help Financial. Přijeli za mnou, přivezli peníze v hotovosti a já mohla zrekonstruovat podlahu. Za tři dny jsme mohli bar opět otevřít.
Blanka T.
Brno

Víte co je Help Financial?

Naším produktem je rychlá hotovostní půjčka od 5 000 Kč do 100 000 Kč. Obchodní zástupce navštíví klienta v místě jeho bydliště, sepíše s ním zákaznickou kartu a pokud je vše v pořádku, dodá klientovi do 24 hodin dohodnutou sumu oproti řádně vyplněné smlouvě.

Zákazník má pak 14 dní na to, aby zvážil, je-li skutečně schopen půjčku splácet a je na něm, aby v tomto období vyhodnotil, zda má pro něj půjčka opravdu smysl nebo jestli se zbytečně zadlužuje pro nepotřebné věci. Respektujeme zákazníkovo rozhodnutí během této lhůty. Nevybíráme žádné poplatky předem za poskytnutí půjčky. Náš vztah s klientem je od začátku plně transparentní. V případě náhlých a neočekávaných problémů klienta se snažíme vyjít mu vstříc a krizi překonat.

Velikou výhodou je znalost obchodních zástupců, kteří dokonale znají prostředí, ve kterém žije většina našich klientů, většinu z nich znají i osobně (většina spokojených klientů si bere obnovenou půjčku). Obchodní zástupce se zákazníkem rozebere jeho finanční situaci a pomůže mu najít optimální částku. Půjčka od HF vzhledem ke svému navýšení rozhodně není vhodná pro financování podnikatelských záměrů či na nákup nadbytečných věcí. Může ale hrát užitečnou roli při překlenutí náhlého problému. “Nepůjčujeme na nákup auta, ale na jeho opravu.“

Oprávnění k činnosti od České národní banky

Jsme na trhu od roku 2003

Půjčujeme fyzickým osobám na bázi osobního přístupu

Nepůjčí vám v bance? Obraťte se na nás

Žádné skryté poplatky