fbpx

Řešíme s Vámi otázku financí,

rychle dostupná finanční rezerva ušitá na míru.

Půjčky do 50 000 Kč na Vaše provozní potřeby.

Provozní kapitál do 48 hod hotově.

Chcete konzultovat možnosti s našimi poradci? Kontaktujte nás!

nebo nám zavolejte

v provozních hodinách 8-16 hod.

Rozumíme Vašim potřebám a jsme tu pro Vás když nevíte kudy kam.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. In enim a arcu imperdiet malesuada. Etiam dui sem, fermentum vitae, sagittis id, malesuada in, quam. Nunc tincidunt ante vitae massa. Maecenas libero. In convallis.

[sp_testimonial id="491"]

Víte co je Help Financial?

Naším produktem je rychlá hotovostní půjčka od 5.000 Kč do 100.000 Kč. Obchodní zástupce navštíví klienta v místě jeho bydliště, sepíše s ním zákaznickou kartu a pokud je vše v pořádku, dodá klientovi do 24 hodin dohodnutou sumu oproti řádně vyplněné smlouvě.

Zákazník má pak 14 dní na to, aby zvážil, je-li skutečně schopen půjčku splácet a je na něm, aby v tomto období vyhodnotil, zda má pro něj půjčka opravdu smysl nebo jestli se zbytečně zadlužuje pro nepotřebné věci. Respektujeme zákazníkovo rozhodnutí během této lhůty. Nevybíráme žádné poplatky předem za poskytnutí půjčky. Náš vztah s klientem je od začátku plně transparentní. V případě náhlých a neočekávaných problémů klienta se snažíme vyjít mu vstříc a krizi překonat.

Velikou výhodou je znalost obchodních zástupců, kteří dokonale znají prostředí, ve kterém žije většina našich klientů, většinu z nich znají i osobně (většina spokojených klientů si bere obnovenou půjčku). Obchodní zástupce se zákazníkem rozebere jeho finanční situaci a pomůže mu najít optimální částku. Půjčka od HF vzhledem ke svému navýšení rozhodně není vhodná pro financování podnikatelských záměrů či na nákup nadbytečných věcí. Může ale hrát užitečnou roli při překlenutí náhlého problému. “Nepůjčujeme na nákup auta, ale na jeho opravu.